טיפוח ויופי

רגע לפני הקיץ, איך להיראות טוב יותר בביקני?

להרגיש טוב בביקיני

גוף האישה משתנה תמיד לאורך השנים, אנחנו משמינות, מרזות, יולדות, נכנסות להריון, מתבגרות, גמישות העור משתנה וכו’. רובנו לוקחות קשה את השינויים הלא רצויים האלו ואף מתקשות עם דימוי גוף. 

עולם האופנה, צילומי אינסטגרם וכד’ מאלצות אותנו להתמודד עם דימוי גוף בלתי אפשרי, שלפיו נשים צריכות להיראות מושלמות, להיות בהיקפים, משקל וגזרה מסוימים. במקום לנסות לשאוף “לגוף מושלם”, כדאי לאמץ את הפיגורה שלך ולהבליט אותה לטובה ע”י בחירת בגד ים מחמיא, שנוח לך. 

לכל אחת גוף שונה זו מזו, לכן חשוב ליצור מראה בצורה הטובה ביותר, לבחור בגד ים מתאים לצורה של הגוף. מגוון רב של בגדי ים מוצעים לשוק היום -מרוב הדגמים והסגנונות לא רואים את החוף- אם מדובר ב-one piece או ביקני, צבע חלק או ססגוני עם הדפס, עיטורים עדינים או קישוטים בולטים. חשוב לשחק עם הבדים השונים וליצור איזה אשליה שרק תרצי. 

כדי להרגיש טוב יותר עם עצמן, חלק מהנשים יוצאות למסע קניות של בגדים, בשמים, איפור. כפי שאיפור יכול להעניק לך מראה אחר לגמרי, כך גם ביקני. בעזרת איפור את יכולה להסתיר או להסוות את האזורים שאת מודעת עליהם או מרגישה פחות בנוח להבליט, את אותו הטריק את יכולה לעשות עם ביקיני/בגד ים. 

רוב הנשים סובלות מסימני מתיחה וצלוליט עקב הריון, השמנה, הרזיה או פשוט גנטיקה. יש נשים שמרגישות עם זה בנוח ואף מבליטות אותם, ויש כאלה שמרגישות פחות נח איתם. כל אחת יכולה להביע את עצמה ואת הגוף שלה באיזה דרך שתבחר, על מנת להשיג את הביטחון העצמי שאולי מסיבה כזו או אחרת היה חסר, חלק מהנשים פונות להליכים קוסמטיים רפואיים מהר מדי, לפני שניסו אלטרנטיבה אחרת. 

מאליס, חברת קומסטיקה ישראלית, עוזרת לכל אותן נשים שמרגישות מודעות לעצמן יתר על המידה, ומנסה להעניק להן חופש מהמודעות הזאת על ידי טיפול בבעייה שמפריעה להן. בלבוש מינימלי כמו ביקיני, אחד הדברים הבולטים שמפריע להרבה נשים זה הצלוליט באזור הישבן. למאליס מסכת ישבן B-TIGHT, אשר מפחיתה צלוליט ומסייעת בהשגת מראה ישבן מוצק יותר. הפורמולה במסכה מכילה קומפלקס ייחודי המסייע לתהליך שריפת השומנים, שיפור זרימת הדם והחלקת העור.

סימני מתיחה באזור הבטן גם כן נכנס לאותה רשימה יחד עם הצלוליט. מאליס פיתחו קרם ייחודי B-FLAT, להפחתת סימני מתיחה. קרם ייחודי למיצוק הבטן המכיל חומרים פעילים המעודדים את סירקולציית הדם ובכך מסייעים למיצוק העור והפחתת צלוליט וסימני מתיחה באזור הבטן.

בלבוש ביקיני, הדבר הכי חשוב שאת יכולה לעשות כדי להראות טוב זה להיות עם ביטחון עצמי. את צריכה ללבוש את הביקיני, ולא הביקיני אותך. ברגע שאת מפגינה ביטחון עצמי ומרגישה סקסית אין סיכוי שלא תקבלי את המראה שתמיד חלמת עליו. 

Advertisement

Advertisement Small

ווידיאו

Accessibility